Noclegi

 

Pole namiotowe

 

 

Nasze pole namiotowe położone jest bezpośrednio nad brzegiem urokliwego jeziora Kłodzionko. Do dyspozycji turystów przeznaczony jest teren o powierzchni 2 ha.

Jezioro otoczone jest lasami, polami i łąkami, co czyni je idealnym miejscem dla wszystkich chcących odpocząć od zgiełku miasta i lubiących rekreację na łonie natury. Jest to doskonałe miejsce zarówno dla osób marzących o spokojnym relaksie z widokiem na jezioro i las, jak i dla osób tęskniących za sportem na świeżym powietrzu i aktywnym wypoczynkiem.

W ramach opłaty za nocleg można bezpłatnie korzystać z:
– komfortowego węzła sanitarnego z toaletami i prysznicami,
– kuchni wyposażonej w płytę gazową, czajnik i zlewozmywak z bieżącą wodą (we własnym zakresie należy zabrać dla siebie naczynia, sztućce, garnek lub patelnię),
– dużej wiaty z ławkami i stołami (zlokalizowanej blisko kuchni),
– wiaty z miejscem na ognisko,
– dużego placu zabaw z różnymi atrakcjami dla dzieci.

Na polu namiotowym znajdują się słupki energetyczne, chcąc wykupić dostęp do prądu należy zabrać ze sobą przedłużacz.

Nie pobieramy dodatkowej opłaty za namiot, postój samochodu osobowego, obecność psa. Pies nie może pozostawać bez opieki, należy przez cały okres przebywania na naszym terenie pilnować, aby nie przeszkadzał pozostałym wędkującym oraz aby nie wchodził do wody (zakaz kąpieli dotyczy zarówno ludzi, jak i zwierząt). Oczywiście niezbędne jest także staranne sprzątanie po nim.

 

WAŻNE:

– Ze względu na charakter tego miejsca i przeznaczenie, nasze pole namiotowe dedykowane jest osobom lubiącym spokój. Nie jest możliwe organizowanie u nas głośnych spotkań towarzyskich, puszczanie muzyki w sposób przeszkadzający innym osobom itp.

– Jezioro przy którym zlokalizowane jest pole namiotowe jest łowiskiem wędkarskim. Z tego względu w jeziorze obowiązuje zakaz kąpieli. Możliwość pływania, wypożyczenia łódki, kajaka czy rowerka wodnego jest przy Jeziorze Mausz oddalonym od nas o 1 km, a w odległości 5 km od nas znajduje się Kąpielisko Sulęczyno z piaszczystą plażą, wyznaczonymi bojkami strefami różnej głębokości wody i ratownikiem.

– Aby móc u nas wędkować należy dokonać rezerwacji konkretnego stanowiska wędkarskiego (mapka ze stanowiskami dostępna jest w zakładce „ŁOWISKO”) oraz opłacić u nas zezwolenie na wędkowanie. Łowisko Kłodzionko jest łowiskiem sportowym, wszystkie ryby muszą wrócić z powrotem do wody – pełen regulamin dostępy jest w zakładce „REGULAMIN”.

– Nasz teren nie jest ogrodzony, więc ze względu na bliską obecność jeziora i stromy brzeg linii brzegowej w bezpośrednim sąsiedztwie pola namiotowego, należy zwrócić szczególną uwagę na dbanie o bezpieczeństwo swoich dzieci.

 

 

 

Domek letniskowy

 

Oferujemy także nocleg w murowanym całorocznym domku letniskowym oddalonym o 1,8 km od łowiska. Do dyspozycji znajdują się w nim dwa pokoje (3 łóżka), dodatkowo kuchnia wraz z wyposażeniem i jadalnią oraz łazienka. W cenie wynajmu domku oferujemy nieodpłatną możliwość wypożyczenia grilla.